Skip to content

Producent środków do czyszczenia klimatyzacji spółka Liquid Technologies

Firma Liquid Technologies to szybko rozwijająca się marka zajmująca się nie tylko sprzedażą preparatów do czyszczenia klimatyzacji i wentylacji, ale również całym procesem produkcji. Przedsiębiorstwo ma w swojej ofercie dwie grupy produktów, pierwsza z nich to HAVAC Extremal są to środki, które służą do czyszczenia klimatyzacji i wentylacji z zewnątrz.

Środek do czyszczenia klimatyzacji

Środek do czyszczenia klimatyzacji fot.1

Płyny z tej serii są przeznaczone do czyszczenia powierzchni aluminiowych, mosiężnych i miedzianych, a w szczególności skraplaczy lamelowych, posiadają właściwości czyszczące i wybielające. Oraz druga, HAVAC Internal to środki do czyszczenia i odgrzybiania klimatyzacji i wentylacji w wewnątrz.

Środek do czyszczenia klimatyzacji

Środek do czyszczenia klimatyzacji fot.2

Przez właściwości grzybobójcze jesteśmy w stanie zapewnić, że układ HAVAC będzie w pełni bezpieczny dla zdrowia naszych użytkowników. Poprzez doświadczenie badawcze oraz możliwość dostępu do różnych rozwiązań i wszelakiej technologii daje to możliwość uzyskania bardzo wysokiej jakości tych produktów oraz na zadowolenia i zaspokojenie potrzeb klientów.

Liquid Technologies sp. z o.o.

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8982237296
REGON
368412743
Siedziba

ul. Józefa Chełmońskiego 12
51-630 Wrocław