Skip to content

Poleasingowe.pl – aukcje pojazdów i sprzętu poleasingowego

Poleasingowe.pl to firma zajmująca się aukcjami sprzętów poleasingowych pochodzących z różnych firm, z terenu całej Polski. W ofercie można także znaleźć sprzęt budowlany i medyczny. Ponadto odrębną dziedzinę stanowią samochody poleasingowe. Oferowane pojazdy to samochody osobowe, ciężarowe, autobusy, motocykle.

pojazd poleasingowy

Pojazdy poleasingowe z aukcji na Poleasingowe.pl fot.1

Dodatkowo w ofercie znajdują się maszyny przemysłowe i rolnicze. Pojazd, bądź urządzenie zakupione w ramach aukcji sprzętu poleasingowego są nie tylko w bardzo dobrych cenach, ale także to dobre rozwiązanie jakościowe. To co wyróżnia firmę to doskonała, mocno rozbudowana oferta proponująca najlepsze modele samochodów, maszyn oraz sprzętów dostępnych na rynku.

pojazd poleasingowy

Pojazdy poleasingowe z aukcji na Poleasingowe.pl fot.2

Warto podkreślić, że sprzęt czy samochód poleasingowy to alternatywa dla osób, które chcą kupić produkt świetnej jakości, nie wydając przy tym dużej sumy gotówki. To rozwiązanie pośrednie pomiędzy zakupem urządzenia lub samochodu używanego, a nowego. Dużym atutem takiej transakcji są przejrzyste warunki sprzedaży oraz informacje na temat dostępnego sprzętu.

Poleasingowe.pl

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8942976550
REGON
021014968
Siedziba

ul. Lipowa 2
55-300 Środa Śląska