Skip to content

OptoVet Weterynarz Wrocław

weterynarz WrocławNasza specjalistyczna przychodnia weterynaryjna OptoVet mieści się we Wrocławiu. To miejsce w, którym Twój pupil otrzyma troskliwą i profesjonalną opiekę medyczną. Zwierzęta traktujemy jak członków rodziny, dlatego przychodząc do nas możesz być spokojny o swojego pupila. Do każdego małego pacjenta podchodzimy indywidualnie. W przychodni zajmujemy się profilaktyką oraz leczeniem psów i kotów.

Specjalizujemy się w okulistyce. Jesteśmy zespołem lekarzy dla, których praca jest pasją, stale doskonalimy swoje umiejętności i podnosimy kwalifikacje. W OptoVet zapewniamy usługi z zakresu profilaktyki i leczenia okulistycznego, stomatologicznego, chirurgicznego, dermatologicznego, endokrynologicznego i internistycznego. Szeroki wachlarz usług sprawia, że w jednym miejscu zapewniamy kompleksową opiekę weterynaryjną.

Nasza przychodnia jest też przyjazna kotą, posiada osobną poczekalnie, która jest spokojna i odpowiednio zaciemniona. Jeśli jesteś z Wrocławia lub okolic i posiadasz czworonożnego członka rodziny to OptoVet jest idealnym miejscem dla Twojego pupila by zadbać o jego zdrowie, a w razie potrzeby też wyleczyć.

Przychodnia Weterynaryjna OptoVet

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8952114212
REGON
366321634
Siedziba

ul. Aleja Poprzeczna 72
51-167 Wrocław