Skip to content

Meble Drzazga – kuchnie na wymiar Wrocław

Od 35 lat nasza firma istnieje na rynku meblarskim, produkując kuchnie na wymiar dopasowane do wymagań najbardziej wymagających klientów. Nasza oferta charakteryzuje się szerokim wyborem możliwości konstrukcyjnych. Możemy zapewnić bardzo wiele różnych kształtów, kolorów czy też materiałów. Możemy zapewnić między innymi takie produkty jak kuchnie na wymiar, szafy i garderoby, meble do łazienki, biura czy też blaty kuchenne.

Kuchnie na wymiar Wrocław

Kuchnie na wymiar - realizacja Drzazga Wrocław fot.1

Najważniejszymi cechami naszej firmy jest profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego klienta oraz bardzo szeroki wybór produktów. Siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu, jednak dzięki doświadczeniu możemy obsłużyć klientów z obszaru całej Polski.

Kuchnie na wymiar Wrocław

Kuchnie na wymiar - realizacja Drzazga Wrocław fot.2

Nasza oferta adresowana jest zarówno do osób indywidualnych oraz firmami wśród, których są między innymi takie jak: hafele, hettich, technistone czy też juan. Możemy pochwalić się bardzo wieloma pozytywnymi referencjami od bardzo zadowolonych klientów. Gwarantujemy, że dzięki naszej ofercie każdy będzie mógł cieszyć się wyjątkowymi meblami dopasowanymi do jego oczekiwań.

Meble Drzazga

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
7471695643
REGON
022084741
Siedziba

ul. Karmelkowa 66
52-319 Wrocław