Skip to content

Lekarz kardiolog w poradni Dla Serca Wrocław

Każda osoba powinna zadbać o kondycję swojego serca. Tylko dzięki temu będzie można mieć pewność, że serce - najważniejsze organ w ciele człowieka - będzie prawidłowo działać. Dlatego też zachęcamy Was do tego, aby oddać się pod opiekę naprawdę dobrego specjalisty, jakiego oferuje Wam Poradnia Kardiologiczna Dla Serca.

kardiolog Wrocław

Kardiolog Katarzyna Zabrocka z poradni Dla Serca Wrocław

Jest to miejsce, gdzie możecie zapisać się na diagnostykę, a także na konsultację. Poradnia wykonuje takie badania, jak: badanie EKG spoczynkowe, badanie EKG wysiłkowe i wiele innych. Zapewniamy również konsultacje profilaktyczne, jak również porady przed planowanym zabiegiem operacyjnym. Oferta usługowa jest bardzo szeroka.

Z oferty poradni korzysta już wielu pacjentów, którzy wystawiają pozytywne oceny, ciesząc się, że mają możliwość oddania się pod opieką takich specjalistów. Jeżeli i Wy chcielibyście dołączyć do ich grona, to śmiało zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Możecie być pewni tego, że na pewno uda nam się znaleźć dogodny termin na wizytę dla nowych pacjentów.

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
6131421573
REGON
022203944
Siedziba

ul. Kamieńskiego 225/1U
51-124 Wrocław