Skip to content

Firma ForceGSM – serwis telefonów Wrocław

Mająca swoją siedzibę we Wrocławiu i działająca na rynku od 2009r. firma ForceGSM oferuje sprzedaż różnorodnych urządzeń mobilnych wraz z akcesoriami do nich oraz świadczy fachowe usługi w zakresie serwisowania smartfonów, laptopów, smarwatchy, tabletów i komputerów stacjonarnych, a także czytników e-book i nawigacji. Dotyczy to praktycznie wszystkich marek urządzeń: od Sony, poprzez LG, Nokia, Samsung, Huawei, Xiaomi aż po Iphone.

serwis telefonów Wrocław

ForceGSM - serwis telefonów Wrocław

Nasze niedziałające urządzenie możemy tu oddać do naprawy na dwa sposoby. Albo odwiedzając jeden z 16 stacjonarnych salonów ForceGSM zlokalizowanych na terenie Wrocławia, Oławy, Kalisza i Legnicy albo metodą tzw. "bez wychodzenia z domu" czyli telefonicznie lub wypełniając na stronie internetowej odpowiednie formularze.

Wówczas skontaktuje się z nami konsultant aby ustalić z nami dogodny termin i miejsce odbioru zepsutego urządzenia i wyśle do nas kuriera, który zawiezie go do punktu stacjonarnego firmy, a po zrealizowanej skutecznej naprawie przywiezie nam go z powrotem, w ciągu nawet do 24 godzin. ForceGSM posiada Certyfikat Rzetelności i na wszystkie świadczone przez siebie usługi udziela gwarancji.

ForceGSM

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8842510527
REGON
021020124
Siedziba

ul. Hallera 52
50-984 Wrocław