Skip to content

Contour Studio – wrocławskie centrum kosmetologii estetycznej

Contour Studio to najwyższej jakości salon kosmetologii estetycznej we Wrocławiu. Salon oferuje szeroki wachlarz nowoczesnych zabiegów wykonywanych przez zespół wykwalifikowanych lekarzy i kosmetologów. Wszystko to w cudownie urządzonych wnętrzach, dzięki którym poczujemy odprężenie i komfort. Klinika zadba dosłownie o wszystkie aspekty związane z pielęgnacją, profilaktyką i leczeniem skóry.

W Contour Studio skorzystasz między innymi z nowoczesnych mezoterapii, medycyny estetycznej, peelingu, szeroko pojętej laseroterapii czy innych zabiegów kosmetologicznych. Usuniesz także niedoskonałości takie jak przebarwienia, cellulit, blizny i rozstępy. W ofercie znajduje się także możliwość wykonania makijażu permanentnego, ale również jego laserowego usunięcia.

Wśród zabiegów znajduje się również bezbolesna depilacja laserowa oraz laserowe usunięcie tatuażu. Wszystkie usługi realizowane są za pomocą najwyższej jakości sprzętu. Zabiegi wykonane w Contour Studio są gwarancją profesjonalizmu personelu i zadowolenia klientek.

Contour Studio

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8971634131
REGON
020606738
Siedziba

ul. Legnicka 55/U5
54-203 Wrocław