Skip to content

Agrowłóknina – sklep internetowy Kwietnik

agrowłóknina

Firma Kwietnik to sklep internetowy, który jest pierwszą w Polsce platformą typu marketplace związaną z ogrodnictwem. Łączy w sobie serwis aukcyjny z serwisem ogłoszeniowym. Dodatkowo na stronie pojawiają się ciekawe artykuły związane z uprawą ogrodu i roślin doniczkowych. Sklep internetowy Kwietnik posiada szeroki wybór niezbędnych akcesoriów do uprawy roślin.

W ofercie znajdują się m.in.: stylowe doniczki, osłony, kwietniki, makramy. Topowymi produktami znajdującymi się w sklepie są pergole tarasowe, deski kompozytowe, tunele foliowe. Ponadto w ofercie dostępna jest też agrowłóknina biała, czarna, a nawet agrowłóknina zielona. Każda z nich przeznaczona jest do innego typu rzeczy, na stronie można poczytać o jej przeznaczeniu.

Kwietnik to idealne miejsce dla miłośników roślin i natury. Jeśli szukasz miejsca w, którym nie tylko kupisz niezbędne akcesoria do uprawy roślin, ale również chcesz zainspirować się i dowiedzieć więcej o wyjątkowym świecie roślin to Kwietnik jest miejscem, którego szukasz!

Sklep internetowy Kwietnik

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8982214585
REGON
362786046
Siedziba

ul. Gazowa 40/56
50-513 Wrocław